Підписатися на RSS

Профорієнтаційна робота

Методичні рекомендації щодо організації профорієнтаційної роботи з учнями у позакласний час

Нормативно-правова база


Корисні посилання

http://profi.org.ua/profes/podat_insp.shtml – портал професійного консультування. Професіограми, рейтинг професій, поради психолога, тести та багато іншого.

http://psischool.ucoz.ru/index/proforientacionnye_diagnosticheskie_metodiki/0-50– сайт шкільного психолога. Профорієнтаційні психологічні діагностики

http://testoteka.narod.ru/alfavit.html– сайт «Тестотека» – збірка тестів за алфавітним показчиком

http://docpsy.ru/testy/diagnostika-proforientatsii/3935-motivatsija-professionalnoj-dejatelnosti-kzamfir-v-modifikatsii-a-areana.html– сайт «Психологія» – тести з профорієнтації

http://shkola.net.ua/view.php?doc=2.1270668407125151– сайт «Школа Net» - програми та розробки занять з профорієнтації


ПРОЕКТ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ«ФОРМУЄМО ПРОФЕСІОНАЛА»

Профорієнтаційна робота з учнями - один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Класні керівники 11-х класів БЗШ №7 приділяють достатньо уваги до організації такої роботи з урахуванням індивідуально-психологічних особливостей учнів, їхніх нахилів, інтересів, задатків та готовності до певних видів діяльності.

Основні правила вибору професії

Поради учням та батькам під час вибору майбутньої професії


Вдалий вибір професії - запорука успіху

2018-02-07

На світі існує близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що отримуватимеш від своєї роботи задоволення; зробиш помилку у виборі професії – і тебе не покидатиме відчуття, що займаєшся не своєю справою.

З метою профорієнтації 6 лютого 2018 року в БЗШ №7 пройшли батьківські збори для батьків випускних класів. На зборах були присутні представники різних навчальних закладів міста, а саме : Білоцерківського національного аграрного університету, ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей», Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Р.Поповича, технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, ДТПНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу», Білоцерківського медичного коледжу.

Батьки з цікавістю прослухали інформацію про умови вступу, терміни подачі документів, перелік спеціальностей, яких навчають у закладах Білої Церкви.


/Files/images/profosvta_2018/profosvita_2018_2.jpg /Files/images/profosvta_2018/profosvita_2018_3.jpg /Files/images/profosvta_2018/profosvita_2018_4.jpg

Візит до Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну

/Files/photogallery/1914/IMG-b8-V.jpg

7 грудня учні 9-х класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова з метою профорієнтації відвідали Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, де відбувся День відкритих дверей.

Школярі стали учасниками майстер-класів з перукарського мистецтва, моделювання брів, ознайомились із спеціальностями, а також вимогами до творчих конкурсів, переліком необхідних документів для вступу до даного коледжу.

детальніше>>>

Знайомство учнів з Київським національним університетом культури та мистецтв

/Files/photogallery/1911/IMG-0a-V.jpg

6 грудня учні 11-х класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова з метою профорієнтацій побували на екскурсії в Київському національному університеті культури і мистецтв. Учні ознайомились із роботою факультетів, їх спеціалізацією, а також вимогами до творчих конкурсів, переліком необхідних документів для вступу до даного вузу.

детальніше>>>

Знайомство учнів з Національним університетом біоресурсів і природокористування України

2017-11-28

З метою профорієнтації 28 листопада 2017 року в Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завітав представник Національного Університету біоресурсів і природокористування України, який нині є одним із провідних навчальних закладів нашої держави та добре знаним у світі. Викладач розповів, якими актуальними на сьогоднішньому ринку праці, цікавими спеціальностями можна оволодіти в НУБіПУ, та познайомив з факультетами на яких можна навчатися: ветеринарної медицини, юридичний, економічний, аграрного менеджменту, землевпорядкування, інформаційних технологій, та інші. майбутнім абітурієнтам повідомили про підготовку та подачу документів до Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації, перелік конкурсних предметів і вступних випробувань, вагові коефіцієнти результатів ЗНО і вступних іспитів.

Викладач побажав одинадцятикласникам успішної здачі ЗНО та вдалого вибору професії.


"Обери майбутнє"

«Ким бути?» - одне з найважливіших питань у житті. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне обрати собі професію за покликанням. Недаремно вдалий вибір професії називають другим народженням людини.

14 листопада 2017 року команда «THE BEST» Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова взяла участь в міському профорієнтаційному змагально-мотиваційному заході «Обери майбутнє». Учні представляли професії, які є актуальними в нашому регіоні на теперішньому ринку праці. В запеклій боротьбі команда нашої школи виборола ІІ місце.

Вітаємо переможців!

детальнішеwym-1510785651135

Ярмарок професій

14.11.2017 року учні 9-Б класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відвідали Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу, де вони стали учасниками майстер-класів кухарів-кондитерів, мулярів, столярів…

Учні дізналися багато цікавого про різні професії, які вони будуть обирати в дорослому житті.Обираємо професію

13 листопада 2017 року в Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова завітала завідуюча кафедрою іноземної філології БНАУ Шмарова Ольга Володимирівна, яка ознайомила учнів 11-х класів з переліком спеціальностей БНАУ та умовами вступу, термінами подачі документів. Завідуюча кафедрою іноземної філології запросила майбутніх абітурієнтів на довузівську підготовку з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на ЗНО. Ольга Володимирівна побажала учням успішної здачі ЗНО та вдалого вибору професії.

детальніше


Знайомство з професіями

11 жовтня 2017 року, згідно плану профорієнтаційної роботи школи, учні 9-А класу взяли участь у профорієнтаційному заході “Ярмарок професій”, який проводив Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості.

Майбутні випускники познайомились з різноманіттям професій, поспілкувалися з провідними спеціалістами навчальних закладів.

Учні мали змогу поринути у захоплюючий світ різних спеціальностей, що допоможе їм зорієнтуватися у подальшому життєвому виборі.

детальніше>>>

Ярмарок професій

30 березня 2017 року учні 8-б класу відвідали Білоцерківський навчально-виробничий комбінат, де ознайомилися з багатьма цікавими професіями: оператор комп’ютерного набору, секретар, швея, автомеханік.

Викладачі комбінату ознайомили школярів з виробничими кабінетами, провели тестування з визначення майбутньої професії. Цікава екскурсія надовго запам’ятається учням і допоможе у виборі життєвого шляху.


Вдалий вибір професії - запорука успіху

На світі існує близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що отримуватимеш від своєї роботи задоволення; зробиш помилку у виборі професії – і тебе не покидатиме відчуття, що займаєшся не своєю справою.

З метою профорієнтації 2 лютого 2017 року учні 11-А класу БЗШ №7 відвідали Київський університет культури і мистецтв. Школярі ознайомилися з переліком спеціальностей, яких навчають в цьому закладі, а їх досить багато. Діти були в захваті від світлих, прекрасно оформлених аудиторій, познайомились з доброзичливими викладачами, які захоплено розповідали про науки, яких навчають в університеті.
Майбутні абітурієнти отримали задоволення від гостинності та щирості студентів-екскурсоводів і викладачів. Ректор університету М.М.Поплавський на зустрічі з школярами наголосив, що від вдалого вибору професії залежить суспільна цінність людини, і нарешті, її радість та щастя. Михайло Михайлович запросив всіх бажаючих стати студентами університету культури та мистецтв і пройти пробне тестування 18 лютого 2017 року, яке проводиться вперше в цьому році.Галерея "Поїздка до Київського університету культури і мистецтв"

ПОРАДИ УЧНЯМ: Як не помилитися при виборі професії

27 квітня учні 9 класів БЗШ І-ІІІ ступенів №7 відвідали Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича, де відбувся день відкритих дверей. Учні отримали змістовну інформацію про спеціальності, які готує училище та відвідали виставку в музеї космонавтики.


Галерея "Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича 2016"

Шлях до майбутньої професії
Кожен у житті обирає свій шлях,свою професію. Ким бути,де працювати,де отримати освіту?11 листопада у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася зустріч учнів 10-11 класів з представникам Київського політехнічного університету,на якій вони дізналися про умови вступу до ВНЗ,наявність факультетів та професій.

Продовжили зустріч представники українського проекту «Освіта за кордоном». Фахівці повідомили майбутнім абітурієнтам про умови отримання освіти в Польщі,Чехії та Криті. Цікава зустріч сприяє свідомому вибору освіти та професії.

/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135906.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135958.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_140108.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135728.jpg

Центр зайнятості

7 жовтня 2015 року учні 11 – Б і 9 – В класу БЗШ № 7 відвідали Центр зайнятості, де ознайомилися з майбутніми професіями, поспілкувалися з викладачами провідних вузів Білої Церкви та міста Києва.


Галерея "Центр зайнятості 2015"

Українське біофармацевтичне підприємство «Біофарма»

6 і 7 травня 2015 року учні 9 – А, 7 – Б, 10 – А і 10 – В класів БЗШ № 7 за сприяння Благодійного фонду К. Єфіменка побували на українському біофармацевтичному підприємстві «Біофарма».

«Біофарма» - провідне сучасне українське фармацевтичне підприємство у галузі розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з плазми донорської крові людини, рекомбінатних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій.

На підприємстві вражає стерильна чистота, ретельний контроль за якістю препаратів, сучасне автоматизоване фармацевтичне обладнання.

Школярі, можливо, вперше зустрілися з людьми таких професій, як мікробіолог та хімік-аналітик. Хочеться вірити, що когось із дітей зацікавили названі спеціальності і їм буде легше зорієнтуватися у величезному світі професій.


Галереї "«Біофарма» 2015"

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.