Підписатися на RSS

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Система національно-патріотичного виховання

Указ Президента України "Про День захисника України"

Методичні рекомендації щодо проведення в навчальних закладах заходів, приурочених Дню Соборності та Свободи України

ПОСТАНОВА Верховної Ради України "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році"

Знаменні і пам’ятні дати 2016 року. Календар дат (Україна)

Книга Пам'яті...

/Files/images/vihovna_robot2/Web_2016_2/2_web/книга памяті.jpg

Пам’ятка молодого громадянина України

1. Де б ти не був, з ким би ти не зустрічався, щоб не робив – пам’ятай, що ти вільний громадянин вільної держави України. Для її зміцнення і розвитку повинен кожним своїм кроком, словом і поглядом сприяти злагоді, порозумінню і розквіту своєї землі й народу.

2. У своєму повсякденному житті неухильно дотримуйся загальноприйнятих християнських заповідей, які складають основу духовності української нації.

3. Повсякчас сприяй відродженню духовних цінностей народу, постійно набувай ґрунтовних знань зі своєї історії, культури, традицій.

4. У себе та в своїх близьких постійно виховуй такі риси як патріотизм,

чесність, мужність, терпимість до недоліків товариша, наполегливість у їх усуненні, що вестиме до зближення, об’єднання людей, розвитку почуття родинності.

5. Чесно і добросовісно трудись на благо зміцнення державності України.

6. Пам’ятай дні великих змагань за нашу соборність. Будь завжди готовим стати на захист цілісності української держави, її кордонів і народу, відчуй гордість від того, що ти є спадкоємцем боротьби за справу Володимирова тризуба і синьо-жовтого знамена.

7. Засуджуй байдужість, зраду державних інтересів України.

8. Завжди дбайливо стався до державного і приватного майна, охороняй екологічне середовище, раціонально використовуй природні ресурси.

9. Серцем відчуй єдність з державою, яка про тебе піклується і яку ти зміцнюєш.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ В БЗШ № 7

Учні БЗШ №7 починають навчальні заняття з підняття ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ та виконання ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ

«Шляхетність, мудрість, відвага» - девіз Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»


Галерея "Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» 2016"

Відзначення свят і подій

Згадаймо ті полум’яні роки


Галерея "Згадаймо ті полум’яні роки 2016"

День Героїв Небесної Сотні

День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України».

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність не порожній звук.

4 грудня в БЗШ №7 відбувся святковий концерт і змагання «Веселі старти» для учнів 4 і 5 класів, приурочені Дню Збройних Сил України.

Усіх присутніх хлопчиків - майбутніх воїнів – привітав учасник АТО, майор Штефан А.В., нагороджений за бойові заслуги медаллю «За особисту мужність». Звучали пісні та вірші у виконанні наших шкільних талантів, чудовий український танок виконали учні 7-А класу. Продемонстрували свої уміння і навики члени спортивних клубів «Дайтан» та «Дзион», в яких діти займаються карате. Тренери запросили всіх бажаючих приєднуватися до занять спортом та оволодіння прийомами самооборони

Учні 4 і 5 класів під час веселої естафети продемонстрували свою спритність, кмітливість і силу. В запеклій боротьбі команди виборювали перемогу і не хотіли піддаватися одна одній, навіть додаткові естафети довелося проводити. Перемогу вибороли команда 4-А класу та 5-Г класу.

Ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, майбутніх воїнів. Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у навчанні, бойовій та тактичній підготовці, всіх благ!


Галерея "День Збройних Сил України 2015"

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначала День гідності та свободи. Це свято було започатковане указом президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року.

У рамках відзначення Дня свободи та гідності в м. Біла Церква відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Небесній Сотні. Саме в цей день в ході мітингу учням навчальних закладів міста, яким в листопаді виповнилося 16 років, вручили паспорти громадян України. Така честь випала учням нашої школи: Баранову Максиму, Могилці Олександру, Терещенку Олександру, Дзусь Наталії та Чапигіній Евеліні.

Від імені всіх юних громадян виступив учень 11-Б класу Могилка Олександр. Він зокрема сказав: «Ця подія накладає на нас величезну відповідальність: жити і працювати в ім’я рідної держави, її могутності і свободи, в ім’я тих, хто захищав і захищає єдність Батьківщини, хто чекає, допомагає і вірить у мирне майбутнє; дотримуватись законів України, свято шанувати державні символи, гордо нести почесне ім’я УКРАЇНЕЦЬ. Свою любов до України будемо втілювати у вагомі корисні справи, у силу духу, виваженість діянь, турботу про мир, безпеку і процвітання держави, щастя і спокій українських дітей. Обіцяємо пам’ятати про подвиг героїв і бути гідними громадянами рідного міста, своєї країни».


Галерея "День Гідності та Свободи 2015"

9 листопада - День української писемності


Галерея "День української писемності та мови 2015"

День пам'яті жертв голодомору

/Files/images/novosti/ruh/DSC04723.JPG

"Страждання,муки й горе мого народу"

/Files/images/novosti/ruh/DSC04734.JPG

День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ «Про День захисника України» від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Це свято повинно бути, бо ми повинні знати наших захисників, їх традиції військового товариства та бойову славу.

12 та 13 жовтня у БЗШ І-ІІІ ступенів №7 були проведені заходи, присвячені Дню захисника України. Для учнів 1-4 класів пройшли виставки малюнків «З козаків візьмемо приклад», історичні вікторини та конкурси «Воїн крізь віки», мета яких виховання молодого покоління в дусі військових традицій, поваги до минулого свого народу. Учні 9-х класів розширили свої національно-громадянські й військово-патріотичні знання під час проведення круглого столу з вивчення історії українського війська. Формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України стало основним мотивом диспуту старшокласників «Україна – мати. Вмій її захищати».

Саме восени ми відзначаємо велике церковне свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще в цей день офіційно в Україні відзначається свято запорозького козацтва. Бо запорозькі козаки особливо шанували Покрову. Богородиця була їхньою заступницею в далеких походах, під її покровом вони не боялися ні розбурханої стихії, ні злих ворожих сил. 13 жовтня 2015 року у школі відбулося свято - посвята в козачата. Юні козачата проголосили клятву:

Урочисто клянемось: вивчати історію України, віддано нести традиції українського козацтва, рости сміливими, чесними, сумлінними. Шанувати культуру свого народу, бути гідними спадкоємцями слави великих гетьманів, зростати справжніми захисниками своєї Вітчизни.

Хлопці 5-8 класів демонстрували швидкість, козацьку спритність, силу під час проведення різноманітних конкурсів «Сильний духом», «Сильний тілом», «Накорми товариша» та перетягування канату. Переможцями стали у номінації «Сильний духом» Поночовний Антон (5-Б клас), Закаєв Адам (7-Г клас), в номінації «Сильний тілом» Кузьмін Олександр (6-А клас). Найсильнішою у перетягуванні канату виявилась команда козаків 6-А класу. Юні козачки активно вболівали за своїх однокласників та радо вітали переможців.


Галерея "День захисника України 2015"

Ми - у краєзнавчому музеї

/Files/images/novosti/ruh/DSC00516.JPG

/Files/images/novosti/ruh/DSC00523.JPG

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка

/Files/images/Изображение 173.jpg

Біографія Т.Г. Шевченка

Тарас Шевченко (презентація)

Автопортрети Шевченка (презентація)

Спомини про Т.Г.Шевченка

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

День підтримки мовного і культурного різноманіття

29 січня - Річниця бою під Крутами

Пам'яті героїв Крут

Бій під Крутами www.kruty.org.ua

22 січня - День Соборності України

Український народ святкує День Соборності України з 1999 року. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! У єдності наша сила!
Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
Соборність – це символ. Символ боротьби за волю, порозуміння між людьми… І часточка надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

Учнівський лекторій, присвячений Дню Соборності України

Історична вікторина для учнів 6-9 класів,присвячена Дню Соборності та Свободи України

Інформаційна хвилинка

Інформаційний матеріал до Дня Соборності України

Збройні Сили України

Закон України "Про оборону України"

Миротворчі операції України за часів незалежності

Військові звання

Структура збройних сил. Сухопутні війська

Повітряні сили України

Історичні постаті

День збройних сил України

Сценарій "Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!"

13 грудня - День Святого Андрія Первозванного

Кiлькiсть переглядiв: 238

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.