Підписатися на RSS

Профорієнтаційна робота

Методичні рекомендації щодо організації профорієнтаційної роботи з учнями у позакласний час

Нормативно-правова база

Корисні посилання

http://profi.org.ua/profes/podat_insp.shtml– портал професійного консультування. Професіограми, рейтинг професій, поради психолога, тести та багато іншого.

http://psischool.ucoz.ru/index/proforientacionnye_diagnosticheskie_metodiki/0-50– сайт шкільного психолога. Профорієнтаційні психологічні діагностики

http://testoteka.narod.ru/alfavit.html– сайт «Тестотека» – збірка тестів за алфавітним показчиком

http://docpsy.ru/testy/diagnostika-proforientatsii/3935-motivatsija-professionalnoj-dejatelnosti-kzamfir-v-modifikatsii-a-areana.html– сайт «Психологія» – тести з профорієнтації

http://shkola.net.ua/view.php?doc=2.1270668407125151– сайт «Школа Net» - програми та розробки занять з профорієнтації

ПРОЕКТ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ«ФОРМУЄМО ПРОФЕСІОНАЛА»

Профорієнтаційна робота з учнями - один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Класні керівники 11-х класів БЗШ №7 приділяють достатньо уваги до організації такої роботи з урахуванням індивідуально-психологічних особливостей учнів, їхніх нахилів, інтересів, задатків та готовності до певних видів діяльності.

Основні правила вибору професії

Поради учням та батькам під час вибору майбутньої професії

Ярмарок професій

30 березня 2017 року учні 8-б класу відвідали Білоцерківський навчально-виробничий комбінат, де ознайомилися з багатьма цікавими професіями: оператор комп’ютерного набору, секретар, швея, автомеханік.

Викладачі комбінату ознайомили школярів з виробничими кабінетами, провели тестування з визначення майбутньої професії. Цікава екскурсія надовго запам’ятається учням і допоможе у виборі життєвого шляху.

Вдалий вибір професії - запорука успіху

На світі існує близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що отримуватимеш від своєї роботи задоволення; зробиш помилку у виборі професії – і тебе не покидатиме відчуття, що займаєшся не своєю справою.

З метою профорієнтації 2 лютого 2017 року учні 11-А класу БЗШ №7 відвідали Київський університет культури і мистецтв. Школярі ознайомилися з переліком спеціальностей, яких навчають в цьому закладі, а їх досить багато. Діти були в захваті від світлих, прекрасно оформлених аудиторій, познайомились з доброзичливими викладачами, які захоплено розповідали про науки, яких навчають в університеті.
Майбутні абітурієнти отримали задоволення від гостинності та щирості студентів-екскурсоводів і викладачів. Ректор університету М.М.Поплавський на зустрічі з школярами наголосив, що від вдалого вибору професії залежить суспільна цінність людини, і нарешті, її радість та щастя. Михайло Михайлович запросив всіх бажаючих стати студентами університету культури та мистецтв і пройти пробне тестування 18 лютого 2017 року, яке проводиться вперше в цьому році.Галерея "Поїздка до Київського університету культури і мистецтв"

ПОРАДИ УЧНЯМ: Як не помилитися при виборі професії

27 квітня учні 9 класів БЗШ І-ІІІ ступенів №7 відвідали Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича, де відбувся день відкритих дверей. Учні отримали змістовну інформацію про спеціальності, які готує училище та відвідали виставку в музеї космонавтики.


Галерея "Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича 2016"

Шлях до майбутньої професії
Кожен у житті обирає свій шлях,свою професію. Ким бути,де працювати,де отримати освіту?11 листопада у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася зустріч учнів 10-11 класів з представникам Київського політехнічного університету,на якій вони дізналися про умови вступу до ВНЗ,наявність факультетів та професій.

Продовжили зустріч представники українського проекту «Освіта за кордоном». Фахівці повідомили майбутнім абітурієнтам про умови отримання освіти в Польщі,Чехії та Криті. Цікава зустріч сприяє свідомому вибору освіти та професії.

/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135906.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135958.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_140108.jpg/Files/images/vihovna_robot2/web_2015_2016/profor/IMG_20151111_135728.jpg

Центр зайнятості

7 жовтня 2015 року учні 11 – Б і 9 – В класу БЗШ № 7 відвідали Центр зайнятості, де ознайомилися з майбутніми професіями, поспілкувалися з викладачами провідних вузів Білої Церкви та міста Києва.


Галерея "Центр зайнятості 2015"

Українське біофармацевтичне підприємство «Біофарма»

6 і 7 травня 2015 року учні 9 – А, 7 – Б, 10 – А і 10 – В класів БЗШ № 7 за сприяння Благодійного фонду К. Єфіменка побували на українському біофармацевтичному підприємстві «Біофарма».

«Біофарма» - провідне сучасне українське фармацевтичне підприємство у галузі розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з плазми донорської крові людини, рекомбінатних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій.

На підприємстві вражає стерильна чистота, ретельний контроль за якістю препаратів, сучасне автоматизоване фармацевтичне обладнання.

Школярі, можливо, вперше зустрілися з людьми таких професій, як мікробіолог та хімік-аналітик. Хочеться вірити, що когось із дітей зацікавили названі спеціальності і їм буде легше зорієнтуватися у величезному світі професій.


Галереї "«Біофарма» 2015"

Кiлькiсть переглядiв: 1072

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.