Підписатися на RSS

Акція "Доброго ранку, ветеране"

Традиційно в перші дні травня волонтерська група школи відвідує ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ми розуміємо всю важливість теплого спілкування та підтримки літніх людей, а тому й долучаємося до акції “Доброго ранку, ветеране!”

Учні упродовж дня відвідували ветеранів вдома. Волонтери самостійно, власними зусиллями підготували вітання та невеликі подарунки для літніх людей. Ветерани оцінили старання молодого покоління. Вони дякували за такі приємні хвилини, за те, що учні їх не забувають та підтримують. Тепла бесіда та чаювання здружили молодь і старше покоління. Ветерани поділилися життєвими історіями, зрідка згадуючи страшні роки війни. Вони наголосили, що яким би поганим не був мир, але він завжди кращий за війну. Потрібно захищати свою Батьківщину, не дивлячись ні на що. Наприкінці зустрічі всі зробили спільне фото на згадку – на згадку, що саме цим людям ми винні за щасливе на”ше дитинство.

Задоволення від теплої зустрічі ще довго зігріватиме душі учнів та ветеранів, адже немає нічого кращого у світі, ніж вдячний погляд та увага.


Галерея "Привітання ветеранів 2017"

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.