Підписатися на RSS

Зустріч Геннадія Дикого з жителями

15 грудня у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів№7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулася зустріч Геннадія Дикого з жителями Білої Церкви у рамках звіту міського голови про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2017 рік.

До уваги білоцерківців була представлена коротка версія звіту з найголовнішою інформацією про заплановані та виконані заходи міською владою.

Розпочався звіт з того, що міський голова розповів про те, яким чином працювала міська рада і виконавчий комітет задля заохочення підприємців до роботи у нашому місті, а саме про розвиток і підтримку інвестиційної привабливості Білої Церкви. Були озвучені всі прийняті рішення і заходи для реалізації інвестиційної політики, які спрямовані на створення сприятливих умов для діяльності інвесторів на території міста, розвитку галузей економіки, впровадження у виробництво новітніх технологій, збільшення виробництва продукції, створення нових робочих місць та підвищення життєвого рівня населення.

Не оминув увагою Геннадій Дикий і сектор ЖКГ, зупинившись на напрямках, які є пріоритетними, а саме: оновлення комунікацій (систем водо-, теплопостачання, каналізаційних і зливових мереж), оновлення доріг, облаштування переходів через залізничні колії, реконструкція магістралі ТЕЦ-місто, створення рекреаційних зон.

Були озвучені площі відремонтованого дорожнього покриття.Окремо Геннадій Дикий розповів про створення і благоустрій декількох рекреаційних зонумісті.

Щодо охорони здоров’я, були озвучені такі факти:

- виділено кошти на ремонти закладів охорони здоров’я - 5, 8млн грн, на придбання обладнання – 6,2млн. грн.;

- відкрито амбулаторію в Гайку, незабаромбуде відкриття такого ж закладунамасивіЛеваневського;

-відкрито другу чергу інсультного блокуна базі лікарні №2;

- придбано рентгенапарт для МЛ №2.

Окремим блоком Геннадій Дикий прозвітував про інструменти прямої демократії, що запроваджені в 2017 році, а саме про те,що прийнято Статут територіальної громади міста Біла Церква і впроваджено Громадський бюджет, якийбуде реалізовано в наступному році(загальна сума -5,3млн грн).

Не оминув увагою міський голова і питання екології у місті. Так було повідомлено про те що:

-02 червня 2017 року рішенням виконавчого комітету №194 – оновлений склад комісії з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мереж зливової каналізації та безпосередньо у водні об’єкти у місті Біла Церква.

- виконані роботи по розчистці від топляків та дерево-чагарникової рослинності прибережних смуг водних об’єктів міста

- ліквідовано 10 стихійних сміттєзвалищ

В другій частині звіту Геннадій Анатолійович відповідав на питання жителів, які завітали на зустріч. Звернення, в основному, стосувалися благоустрою вулиць та районів міста.

На звіті міського голови, окрім мешканців, були присутні депутати, представники управлінь та відділів Білоцерківської міської ради, комунальних підприємств, громадські активісти, представники преси та ін.


Галерея "2017 Зустріч Геннадія Дикого з жителями"

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.