Підписатися на RSS

Методичне консультування вчителів історії та правознавсва "Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства"

Процес розвитку і формування громадянина – це процес розвитку особистості, в якій органічно поєднуються високі моральні чесноти, громадянська зрілість, патріотизм, громадянська компетентність, активність, творче начало, почуття обов’язку і відповідальності перед суспільством та Батьківщиною.

8 грудня 2017 р. у БЗШ № 7 відбулося методичне консультування для вчителів історії та правознавства «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства».

Відкрила засідання методист НМЦ УОН БМР Золотаревич І.А. Зі вступним словом до вчителів історії та правознавства міста звернулася заступник директора з НВР БЗШ № 7 Боженко Т.В.

Учитель історії Іващенко І.В. розкрила питання «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства» і наголосила, що одним з найважливіших завдань сучасного освітнього процесу є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином.

Під час практичного блоку вчитель Іващенко І.В. провела фрагмент уроку правознавства з учнями 9-Б класу на тему: «Конституційні права, свободи та обов’язки людини та громадянина.

Середа О.І. провела засідання правового клубу «Феміда», де учні 10-их класів розглядали важливу проблему «Як інформаціяв пливає на поведінку людини» .

Галерея "08.12.2017 семінар "

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.