Підписатися на RSS

Профілактика вживання психоактивних речовин

Останнім часом серед багатьох проблем, що стоять перед суспільством, на одне з перших місць вийшла проблема вживання психоактивних речовин, як загроза здоров'ю населення і національної безпеки. Масштаби і темпи її поширення такі, що ставлять під загрозу фізичне і психічне здоров'я молоді та майбутнє значної її частини, стабільність суспільства у вже найближчій перспективі.

5 грудня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова пройшла лекція «Профілактика вживання психоактивних речовин», яку провела лікар-нарколог Білоцерківської лікарні №4 Казарєзова Л.П.

Метою заняття було надання інформації про психоактивні речовини (ПАР) та їх згубний вплив на організм людини, а також попередження вживання ПАР серед молоді. Під час заняття учасникам була надана інформація про психоактивні речовини, визначення основних термінів та понять. Учні були вражені тим, як ПАР впливає на організм та взагалі на життя людей. Важливим блоком було визначення міфів та фактів, пов’язаних із вживанням ПАР. На завершення заняття школярі висловили свою думку стосовно почутої інформації.

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.