Підписатися на RSS

Засідання круглого столу з проблеми "Партнерство - ефективна модель педагогічної взаємодії та співпраці між учителем, учнями і батьками"

2 листопада 2017 року в БЗШ № 7 ім. Г.Воробйова було проведено засідання круглого столу з проблеми «Партнерство - ефективна модель педагогічної взаємодії та співпраці між учителем, учнями і батьками»

Компетентнісний підхід та побудова партнерських стосунків між учнем, вчителем і батьками – пріоритети реформування української школи. Формула «Нової школи» складається з восьми ключових компонентів, серед яких є педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В підґрунті педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учитель має бути другом, а родина – залучена до побудови освітньої траєкторії дитини.

План

І. Теоретична частина.

1. Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи.

(Боженко Т.В., заступник директора з НВР)

2. Основні методи дослідження і діагностики сім'ї. Здійснення психологічної підтримки та корекції дитячо-батьківських відносин.

(Кравченко О.В., практичний психолог)

3. Інтерактивні форми роботи з батьками, спрямовані на співпрацю педагога з родиною.

(Черниш В.П., соціальний педагог)

ІІ. Практична частина.

Робота в групах.

1 група – керівник Кизило А.М.

2 група – керівник Горева І.В.

3 група – керівник Іващенко І.В.

Завдання для груп.

Враховуючи вікові особливості учнів розробити модель взаємодії (зміст, напрями, форми роботи тощо) на рівні “учень-учитель”, “учень-батьки”, “учитель-батьки”

Дискусійні питання.

1. Від чого залежать результати й ефективність партнерства та взаємодії?

2. Професійно важливі якості педагогічного спілкування.

3. Які напрями навчально-виховної співпраці (педагогічної взаємодії) Вам відомі?

4. Які професійно особистісні якості повинен мати класний керівник для ефективного педагогічного спілкування? Від чого залежить результат спілкування?


Галерея "Круглий стіл"

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.