Підписатися на RSS

Зустріч славетної 72-ої бригади

Я дякую, солдате, за життя,
Що я живу без куль над головою.
За те, що маю я надію в майбуття,
І я думками завжди там з тобою.
Я дякую, солдате, і за те
Що маю те, чого немає в тебе.
Домівку теплу, сонечко ясне.
Блакитне, мирне українське небо.
Я дякую, солдате, що стоїш.
В передовій за рідну Україну.
За те, що чесний бій ведеш.
І захищаєш неньку-Батьківщину.

27 та 28 жовтня стали для учнів, вчителів та адміністрації Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова одними з особливих днів – вони, разом з багатьма небайдужими білоцерківцями, зустрічали бійців АТО легендарної 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Емоції переповнювали присутніх, ніхто не стримував сліз, адже протягом довгих місяців хтось чекав сина, брата, чоловіка. Хтось чекав маму, як учень 11-Б класу Чепінок Єгор.Довгоочікувані обійми, сльози і радість від того, що вони нарешті разом.

Учні школи нарешті побачили тих своїх земляків, які мужньо витримали запеклі бої. Діти кажуть, що їх переповнює гордість за всіх бійців 72 ОМБр. Адже військові побували в найгарячіших точках зони АТО, де зразково виконували свої військові обов’язки.

Дякуємо Вам, наші герої, за те, що стояли на варті нашої свободи, боролися за кожний клаптик нашої Батьківщини. Саме завдяки Вам кожен з нас має змогу жити, навчатися, працювати.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Галерея "Зустріч 72-ої бригади"

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.