Підписатися на RSS

Випускний вечір для учнів 9-х класів

Вирушаєте в довге життя
В непростім ХХІ столітті
Побажаємо щастя й добра
Вам, враз подорослівшим дітям.

Усе було: і мрії, і бажання
Хтось з вас радіє, а хтось чомусь зітхає.
Все відгуло, настав вже час прощання…
І цей момент ще кожен з вас згадає.

Усе було за дев’ять років в школі
Підказки, жарти, спогади сумні,
Усе спливло І нині в дружнім колі
Ви проводжаєте ті веселі дні.

Ось і настав цей день – позаду підсумкова державна атестація, попереду літні канікули, та питання – залишити стіни рідної школи чи продовжуватинавчання у 10 класі. Для учнів 9 – го класу це полуфінал першого етапу в житті – дитинства!

Ми наче й довго очікували на це свято, але разом з тим час минув дуже швидко у насиченому вирії подій, і ось уся наша шкільна родина 15 червня зібралася на вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів.

Галерея "Випускний вечір для 9-х класів 2017"

Отже, учні отримали з рук директора свої перші свідоцтва. Найстаранніші та найсумлінніші гордо понесли Свідоцтва особливого зразка за відмінні успіхи у навчанні.

Отож, ще раз вітаємо випускників, їхніх педагогів і батьків. Адже пройдено важкий і важливий етап у житті кожного випускника. Його вони пройшли під пильною опікою й підтримкою батьків і рідних, своїх учителів. А тепер їм доведеться самим прокладати свій шлях у житті. А життя, як кажуть люди, це «не поле перейти». Та всі труднощі потрібно долати, завжди шукати свою стежину, своє місце в цьому житті. І тоді обов‘язково прийдуть успіх і добро.

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.