Підписатися на RSS

Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну"

3 червня 2017 року команда “Позитив” Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 взяла участь у роботі фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну» в Києві, на якому представила власний урбаністичний проект “Врятуємо дозвілля”.

Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну" - це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомства та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів та школярів.

Фестиваль являв собою півфінал освітнього проекту "Відкривай Україну", на якому були представлені проекти покращення міст від шкільних команд. Забудьте про ті міфи де згадують, що сьогодні молодь має менш емоційне і менш насичене дитинство ніж ми! Це просто неймовірно, діти представили проекти, які вирішують дорослі проблеми!

Вони говорили про екологію, про туризм, про інвестиції, про бюджет, міжнародні пограми, про владу, карл ПРО Бюджет участі! учні! В їх очах горить вогонь і жага щось змінити. І це не просто бажання поговорити - це бажання брати і робити сьогодні!

Команда "Позитив" з Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 працювала над облаштуванням громадського простору. Ремонтували дитячі майданчики та планують уже покращення стадіону. Це рівень!

Під час фестивалю протягом всього дня проходило багато цікавих заходів:

• Виставка сучасних освітніх можливостей

• Безкоштовні майстер-класи з інноваційних дисциплін

• Освітній лекторій, вебінари та воркшопи для всіх охочих

• Відкритий дискусійний майданчик щодо актуальних питань освіти

• Презентація Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну"

• Демонстрація реалізованих проектів підлітків-учасників проекту "Відкривай Україну"

З таким дітьми Україна непереможна і хто б що не казав Україна ще займе своє гідне місце на геополітичній шахівниці. І це не далеке майбутнє....


Галерея ""Відкривай Україну" в м. Київ"

Кiлькiсть переглядiв: 24

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.