Підписатися на RSS

Моя сім’я – моя фортеця

12 травня 2017 року в приміщенні Білоцерківської гімназії №2 відбувся заключний етап міського проекту «Моя сім’я – моя фортеця ». Серед 11 учасників конкурсу БЗШ №7 представляла родина учня 7-А класу, Івана Заріпова: мама – Алла Володимирівна, тато – Олександр Володимирович, сестра – Ірина (випускниця нашої школи), її чоловік – Дмитро(випускник нашої школи також) та їх донечка – Марія і , звичайно, сам Іван . Усі вони були одягнені в однакові футболки з гербом родини на грудях – і вже цим дуже відрізнялися від інших.

Сім’я Заріпових виготовила герб сім’ї, старанно підготувала презентацію-життєпис своєї родини, з якою присутніх познайомив Іван. Виставка оригінальних рукодільних виробів мами та сестри зацікавила не тільки журі, а й глядачів. Найкреативнішими постали Заріпови в конкурсі «Талант моєї родини», бо вийшли на сцену всі і змогли показати справжню дружну сім’ю, яка швидко, згуртовано і весело змайструвала чудовий будиночок-шпаківню для птахів, які щовесни повертатимуться до батьківського порогу – на Батьківщину. «Це такий собі символічний прообраз батьківського дому, де всім затишно й добре, де всі підростають, зводяться на ноги і, врешті, вилітають у доросле життя, але, скільки б не минуло часу, рідний дім завжди чекає на своїх мешканців,» - саме так пояснили свій задум Ірина та Іван. Наступний конкурс «Зроби іграшку» також продемонстрував кмітливість сім’ї, адже зі звичайного одноразового посуду і кольорового паперу вони виготовили прекрасного Ангела-охоронця їх родини. Тож , справді, Вані є ким гордитися і з кого брати приклад.

Голова журі відзначила згуртованість і єдність членів сім’ї Заріпових, їх нагороджено грамотою та подарунками від спонсорів. Дякуємо родині за прекрасний виступ і бажаємо їм сімейного благополуччя та родинного затишку !!!!


Галерея "Моя сім’я – моя фортеця 2017"

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.